KNIHA 1 „PREBUDENIE“

http://www.ANRAD.sk

Napísala som knihu o mojom prebúdzaní sa ženy dcéry, matky, manželky, priateľky a podnikateľky v láskyplnom náručí môjho muža Radovana. Môžete si ju kúpiť v predajniach Panta Rhei a Martinusoch, na ich e-shopoch alebo na naše webke. Pripravuje sa v Slovenskom a aj v Anglickom jazyku aj ako e-book.

Kniha je iniciovaná duchovným majstrom Máriou Magdalénou, ktorá ma celým procesom viedla a požehnala aj nášmu partnerstvu muža a ženy.

Bytosť a esencia Márie Magdalény nemá v skutočnosti nič spoločné s kresťanským náboženstvom. Bola to vysoká kňažka v egypte zasvätená a pripravovaná na asistenciu pri plnení Kristovej úlohy. Vedomá žena bohyňa, ktorá vie pracovať so svojimi energiami a udržiavať svetelné telo MerKaBu aktivovanú tak aby vyživovala vedomého muža na jeho ceste a on bol schopný vedome zomrieť a znovu sa zrodiť vo svojom svetelnom tele. Taký je odkaz pre nás. Vedomé ženy prebúdzajú svojich mužov a tí sú schopní vedome tvoriť raj na zemi. Spoločne tvoriť vo vysokých vybráciách LÁSKY. Časť mojej cesty k prebudeniu popisujem v knihe PREBUDENIE. Tu je naša stránka ANRAD – AN – Andrea a RAD – Radovan. Aj cez ňu si môžete knihu objednať. http://www.ANRAD.sk

Môj milovaný muž Radovan Jurkovič prispel svojou jedinečnou esenciou a mužský pohľadom v každej kapitole knihy. Jeho pohľad je veľkým prínosom k celistvosti knihy. Je to naša mužsko-ženská tvorivá spolupráca. Počas písania a vydávania knihy sme mali množstvo skúšok a previerok „zhora“. Odvrátená strana svetla sa veľmi snažila o naše rozdelenie a o to, aby kniha nevyšla. Ale vo vzájomnej Úcte a Láske sme ustáli všetky pokusy a KNIHA 1 „PREBUDENIE“ je tu. V predaji od polovice októbra 2019.

Kniha PREBUDENIE je kniha plná energetických kľúčov, ktoré otvárajú vaše vlastné poznanie a dávnu pamäť. Nič nie je nové, všetko tu už je a bolo. Len sme zabudli prílišným ponorením sa do hmoty a znížením našich vibrácií, obmedzením si nášho vedomia vládou rozumu a tým, že sme uverili, že sme fyzické telo. Rozpamätávame sa na to, kto vlastne v skutočnosti sme a prečo sme tu na Zemi. Prečo sme v kolobehu inkarnácií a čo sme si naplánovali sa naučiť týmto procesom znovuzrodenia sa.

V knihe popisujem naše spoločné cesty po krajinách Európy, Južnej Ameriky a Ázie. Cesty, na ktoré sme boli vyslaní našimi duchovnými sprievodcami vykonať a zažiť rôzne prekvapujúce až neuveriteľné situácie a iniciácie. Ak vás kniha volá, máte v nej váš ODKAZ A KĽÚČ. Objednať si ju môžete na tejto adrese alebo priamo kúpiť v PantaRhei a Martinuse na celom Slovensku. http://www.ANRAD.sk

Každý deň mi chodia správy od čitateľov. Píšete ako s vami kniha pracuje a ako máte počas čítania AHA momenty. Ako cítite, že kniha je živá a má množstvo energetických úrovní. Áno. To je presne to, prečo bola kniha PREBUDENIE iniciovaná a stvorená práve teraz v týchto silne transformačných časoch. Bude vás sprevádzať a odhalí vám množstvo prekvapivých realít.

Ďakujem vám milovaní ľudia za to, že sa môžme znovu spoločne PREBÚDZAŤ a rozkľúčovávať to, kým v skutočnosti sme, že sa znovu navraciame do nášho vedomia prvotného Zdroja-Boha v nás. (Boh v mojej reči tiež nemá nič spoločné s kresťanským a ani iným náboženstvom.)

s Láskou Andrea

To sme my. Radovan a Andrea JURKOVIČOVCI.http://www.ANRAD.sk
Obálka našej knihy PREBUDENIE. http://www.ANRAD.sk